DATAKENT.COM'dan YAZILIM SATIN ALMIŞ/ALACAK veya ÜCRETSİZ KULLANICILARIN DİKKATİNE;

* Program satın alan kullanıcılar için Programların yeni sürümüne geçiş ücretlidir. Yeni sürüme geçişler kullanıcının isteğine bağlıdır. Güncelleme ücretleri hakkında fiyat bilgisi için http://www.datakent.com adresinden güncellemek istediğiniz yazılımın sayfasını inceleye bilirsiniz.

* Programlar için kullanıcılara sabit numara verilmektedir. Satın alımda kullanıcılara açılan kayıtlara bu numaralar eklenmektedir. Kullanıcı bilgisayar değişimi veya donanım değişimi gibi durumlarda yazılım için yeniden tam sürüm numarası istendiğinde bulunabilir. Bu tür bir durumda eski kaydı iptal edilmek şartı ile(kullanıcı bilgisayarında internet bağlantısı gerekmektedir) yeni sabit numaralarını temin edebilirler.Bu işlem yalnızca teknik destek hakkına sahip kullanıcılar için yapılmaktadır.

* Program satın alan kullanıcının satın alım tarihinden/yazılım yükseltme(güncelleme) tarihinden/teknik destek paketi satın alım tarihinden sonra 1 (bir) yıl içerisinde oluşabilecek; veri tabanı sorunları, kullanıcı bağlantılı sorunlar, satın alınmış yazılımdan kaynaklanan sorunlar için; telefon desteği ile, e-posta desteği ile, online msn desteği ile veya uzak masa üstü bağlantı sistemi ile sorunun giderilmesi için kullanıcıya 1 (bir) yıl süre ile ücretsiz destek verilecektir. Kullanıcı teknik destek süresi bitiminde teknik destek paketi satın alabilir (isteğe bağlı).

* Datakent.com da bulunan tüm yazılımlar için 1 (bir) yıllık teknik destek hizmeti bedeli 110,00 YTL + KVD dir. Teknik destek msn, telefon, forum ve eposta aracılığı ile verilecektir.

* Kullanıcı yazılımı satın aldıktan sonra ki bir tarihte yazılımın yeni sürümüne geçiş talebinde bulunursa, güncelleme sonrası ayrıca ücretsiz 1 (bir) yıl bakım hakkı elde etmiş olur.

* Satın alınan programın/programların teknik desteği, pazar günü hariç diğer günler saat 09:00-18:00 saatleri arasında verilmektedir.

* Satılan ve ücreti temin edilen program satın alım tarihinden bir hafta içerisinde alıcı firma tarafından iade faturası kesip satıcı firmaya göndermek koşulu ile iade edilebilir.

* Kullanıcıların program üzerindeki özel istekleri (özel eklentiler) ücrete tabidir.

* Ücretsiz olarak dağıtılan programların gelecek sürümleri ücretli olabilir. Bu durumda kullanıcılar ücretsiz sürümünü kullanmaya devam edebileceği gibi bedelini ödeyip kaydını yaptırabilir ve programın güncel halini kullanmaya devam edebilir.

* Ücretsiz yazılımlar için telefon, e-posta, msn desteği sunulmamaktadır. ücretsiz kullanıcılar http://forum.datakent.com 'dan destek alabilirler. ücretsiz kullanıcılar teknik destek paketi satın alıp ücretsiz kullandıkları yazılım/yazılımlar için telefon, e-posta, msn desteği temin edebilir.

* Veri tabanı uygulamalarında Program açıkken sistemin aniden kapanması sonucu veri tabanlarında tutarsızlık olabilir. Çözüm olarak güç kaynağı kullanılmasını önerilir. Veri tabanları veya programın uygulama bölümü sabit disk bozuklukları, virüs veya benzeri sebeplerden dolayı bozulabilir. Güvenlik için sık sık cd/dvd gibi araçlara yedek alınması önerilir.

* Bu sözleşme sözleşme tarihinden itibaren bir yıl için geçerlidir.

http://www.datakent.com
13-11-2007